Акција
-22%
Дрвен воз - сортер
390 MKD500 MKD
390 MKD500 MKD
-10%
Smoby куќа
21.490 MKD24.000 MKD
21.490 MKD24.000 MKD
-19%
Мондо мотор
390 MKD480 MKD
390 MKD480 MKD
-10%
Nenuco кукла - патувај со мене
2.880 MKD3.200 MKD
2.880 MKD3.200 MKD
-20%
Texas hold`em poker
550 MKD690 MKD
550 MKD690 MKD
-13%
Косилка за трева
390 MKD450 MKD
390 MKD450 MKD

Бубамара Играчки

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS